22 Aralık 2011 Perşembe

Van için Örüyoruzz!!

Gönderen Özge Atınç zaman: 07:01
Sevgili Alev ve Oip'in önderliğinde sizlere bir duyuru yapmak istiyorum.


Evimizde sıcacık kahvemizi yudumlarken, polarımıza sarınmış pencereden yapan karı ,yağan yağmuru izlemek ne kadar güzel değil mi? En büyük keyif ne büyük huzur..

Ama başka bir coğrafya'da, senden çok uzakta değil ama göremeyeceğin kadar uzaklıkta olan kardeşlerin soğuktan titriyorlar. Zaten iyi beslenemedikleri için çok üşüyorlar.Üstelik senin gibi muhafazalı şapkaları bereleri eldivenleri en önemlisi Evleri! yok! Ve kendilerini azıcık daha ısıtmak isterken çadırları alev alıp kül'e dönebiliyor!.

Deprem oldu bitti ama sancıları Van'da hala devam ediyor.Şimdi biz napıyoruz? Hem çok eğlenceli hemde huzur verici bir yardımlaşmada bulunuyoruz ve Van'daki kardeşlerimize,özellikle bebeklerimize ve çocuklarımıza elimizden nasıl gelirse gelsin atkı,bere,eldiven,çorap,kazak artık gönlünüzden ne koparsa elinizden ne gelirse! hazırlayıp burda toparlanması ve Van'a kargolanması üzere Alev'e gönderiyoruz.
Dedim ya elinizden ne gelirse.
Hem çok eğlenceli hale getiren başka bir detayda, bunları yaparken çektiğiniz  fotoğraflarınızı Alev Facebook page veya blog'da paylaşıyor :)

Ben hemen şimdi seferberlik ilan ettim bile..Annem ve anneannem çalışmalar başladı! Bende akşam eve dönünce evde bir yumak siyah Nako ipim var kendime bere yapıcaktım. Kısmet Van'da artık bir başka Özge'ye , Ayşe'ye , Fatma'ya veya Zeynep'e :)


Peki ya nasıl olucak? Şöyle ;
Bakın Alev ve Oip kimlermiş? Tıklayın detayları bulacaksınız :)
 ve haydi Facebook page'i beğenmeye!
Ve ilgili Blog'ta bu :) Van için Örüyoruz!

Ps: Aceleden gelişigüzel yazdım bir an önce yapmaya başlayın diye.Kusuruma bakmayın artık.

Sevgiler
Özge Atınç ..0 yorum:

 

Az Şekerli Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review